Wiek naszych aut nie przekracza 3 lat. Wszystkie są dobrze wyposażone i gotowe do jazdy. Każdy pojazd posiada licencję oraz aktualne ubezpieczenie. Dodatkowo, wyposażymy Cię w kartę paliwową!

Nasza Flota obejmuje:

Fiat Tipo

samochód wymogi uber

Wygodny, pięcioosobowy sedan z pojemnym bagażnikiem- 520l

Slinik: 1.4 95KM wyposażony w fabryczną  instalację LPG

Wyposażenie: ABS, ESP, ESC z asystentem awaryjnego hamowania, system zapobiegający dachowaniu, system wspomagający ruszanie pojazdem na wzniesieniu, a także system kontroli ciągniętej przyczepy, 6 poduszek powietrznych, klimatyzację manualną, 4-głośnikowy system audio wyposażony w radio i wejście USB, światła do jazdy dziennej, elektryczne sterowanie szyb przednich, zamek centralny z pilotem, elektryczne wspomaganie kierownicy Dualdrive z trybem City do jazdy miejskiej.

Skoda Fabia

samochód uber

Zwrotny pięcioosobowy hatchback z bagażnikiem 330l.

Silnik: 1.0 60KM z fabryczną instalacją LPG

Wyposażenie: ABS i ESP z elektroniczną blokadą mechanizmu różnicowego, XDS i hamulcem antykolizyjnym (Multicollision Brake), poduszki bezpieczeństwa czołowe i boczne, kurtyny i uchwyty ISOFIX na zewnętrznych miejscach tylnej kanapy, fotel kierowcy z regulacją wysokości, centralny zamek oraz elektrycznie sterowane przednie szyby i lusterka boczne, klimatyzacja manualna, kamera cofania, wielofunkcyjna kierownica, podłokietnik z dodatkowym gniazdem USB.