uber dla kierowcówNasza oferta skierowana jest do wszystkich osób chętnych do pracy jako kierowca Uber i Taxify na terenie Warszawy i innych miast, w których usługi te są dostępne. Jedyne warunki to posiadanie aktualnego prawa jazdy kategorii B oraz zaświadczenie o niekaralności. Jeśli szukasz stałej pracy lub chcesz dorobić, skontaktuj się z nami!

Ograniczyliśmy Twoje zobowiązania i formalności do minimum, tak by Twoja rola sprowadzała się wyłącznie do przewozu pasażerów.  Nie musisz posiadać własnego auta, dbać o jego serwis ani ubezpieczenie czy nawet ponosić koszty tankowania.

Współpraca z nami po Twojej stronie ogranicza się do czterech prostych kroków:

wynajem samochodu do pracy

Rejestracja

Skontaktuj się z nami za pomocą zamieszczonego na stronie formularza- nie zajmuje to więcej niż 3 minuty. Następnie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i umówimy na spotkanie.

Na tym etapie poznamy Twoje oczekiwania, przedstawimy Ci szczegółowe warunki współpracy i sprawdzimy czy posiadasz niezbędny do pracy dokumenty, czyli prawo jazdy kategorii B i zaświadczenie o niekaralności. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, zapoznamy z zasadami pracy oraz dobrymi praktykami, które pozwolą Ci zarabiać więcej pieniędzy, jak również podnieść jakość przejazdów.

praca kierowca uber

Odbiór Samochodu

Po zarejestrowaniu dostaniesz do dyspozycji jeden z pojazdów naszej floty. Wiek naszych pojazdów nie przekracza trzech lat. Nie są zużyte, posiadają wyposażenie podnoszące komfort i bezpieczeństwo jazdy, w związku z czym Twoja praca będzie przyjemniejsza. To też duży atut dla Twoich pasażerów, który może się przełożyć na stałe kursy.

A co najważniejsze możesz wystartować w branży przewozu osób bez żadnego kapitału- nie musisz kupować ani leasingować auta, opłacać ubezpieczeń, przeglądów, serwisów itp; nie potrzebujesz żadnych dodatkowych uprawnień ani licencji; wyposażenie pojazdu w niezbędny do pracy sprzęt również pozostaje po naszej stronie.

uber zarobki

Jeździj i zarabiaj

Przewozy pasażerów to Twoje główne zadanie. Po otrzymaniu niezbędnego do pracy narzędzia- samochodu, sprzętu, karty paliwowej itp. sam decydujesz w jaki sposób je wykorzystasz. Po Twojej stronie pozostaje decyzja kiedy i gdzie pracujesz. Podejmujesz ją w zależności od Twoich możliwości czasowych i oceny opłacalności.

Oczywiście udostępnienie pojazdu dla Ciebie dla nas również musi być rentowne, dlatego w celu uniknięcia niedomówień, nasze pojazdy wyposażone są w systemy monitorujące.

Rozliczenie Twojej pracy następuje regularnie i terminowo w cyklu tygodniowym. Po naszej stronie pozostaje rozliczenie z operatorem systemu oraz księgowość.

samochod dla ubera

Korzystaj z auta po pracy

Po skończonej pracy możesz odstawić pojazd na nasz parking lub wrócić nim do domu.

To ważny atut współpracy z nami- wypożyczony przez nas samochód może służyć nie tylko zarobkowaniu, po godzinach możesz używać go do celów prywatnych. Jeśli nie masz takiej potrzeby istnieje możliwość, żebyśmy przechowywali go na naszym parkingu.